Haftalık Ders Dağıtım Programı

Öğrenci Seçmeli Ders Bazlı Ders Dağıtım Programı

Her türlü eğitim kurumunda kullanılabilir. Son yönetmelik değişikliklerine uygundur. 4+4+4 sisteminde öğrenci bazlı dağıtım yapabilmektedir. Ders, öğretmen ve öğrenci bilgileri merkezi sistemden sistemden alınabilir. Dağıtım sonunda her türlü çarşaf, grup ve el programı alabilir, nöbet çizelgesi oluşturabilirsiniz.

Program Broşürü için tıklayınız

 
Öğretmen Devam Devamsızlık Programı

Öğretmen Devam Devamsızlık Programı

Öğretmenlerin aylık devam, devamsızlık takibinin sağlıklı bir şekilde yapılmasını sağlar. Öğretmen devam - devamsızlık defteri, aylık ek ücret çizelgesi, ilave ek ücret çizelgesi ve devam - devamsızlıkla ilgili tüm işlemleri kolaylıkla yapabilir; ders dışı hazırlık derslerinizi otomatik olarak hesaplayabilir.

Program Broşürü için tıklayınız
 
Yazılı Sınav Değerlendirme Programı

Okulsis Klasik (Yazılı) Sınav Değerlendirme

Bütün okullarda kullanılabilecek yazılı sınav değerlendirme sistemidir. Bir veya birden çok sınıf seçeneği ile yapılan bir derse ait yazılı sınavın konu, kazanım ve soru bazında değerlendirmesini yapabilir, listelerini ve analizini alabilirsiniz.

Demo için iletişim formu üzerinden talepte bulunabilirsiniz

 
Mesleki Açık Öğretim Lisesi Programı
14/12/2005 tarihli ve 26023 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Millî Eğitim Bakanlığı Açık Öğretim Lisesi Yönetmeliğine uygun olarak hazırlandı.

Yüz yüze eğitim ilkeleri bulunur. Not ve devamsızlık bilgi girişleri, listeleri, Dönem bazlı ders ,öğrenci ve sınıf belgeleri, Mesleki Eğitimi Tamamlama Defteri, Ders geçme defteri, Devamsızlık defteri basımları, Toplu karne basımları ve sorumluluk sınav işlemleri. Fotoğraflı sınıf listeleri  Arşiv işlemleri, sms gönderimi ve daha bir çok özellik bulunmaktadır.